- -
Naslovnica
-
Hrvatsko knjižničarsko društvo  en English language
-
zaglavlje
-  
- -
Pretraživanje
HKD web
Internet (Google)



IFLA EBLIDA NSK UNESCO     
Facebook Facebook Facebook
-
stranica za ispis stranica za ispis obavijesti      česta pitanja      plan stranica      kontakt
kalendar događanja      skupovi      dokumenti      izdanja      linkovi
HKD  //  Stručna tijela  //  Komisija za knjižnične usluge za djecu i mladež  //  Članovi
Uvod       Plan i program       Članovi       Dokumenti i linkovi
Komisija za knjižnične usluge za djecu i mladež

Članovi


Sanja Alijević, redovni član
Matična ustanova: Gradska knjižnica Rijeka
Email: sanja.alijevic@gkri.hr

Iva Dužić, redovni član
Matična ustanova: Osnovna škola Viktorovac Sisak
Email: knjiznica.viktorovac@gmail.com

Ida Gašpar, zamjenica predsjednice
Matična ustanova: Knjižnica i čitaonica
Email: ida@knjiznica-koprivnica.hr

Andrea Grošelj, pridruženi član
Matična ustanova: Gradska i sveučilišna knjižnica Osijek
Email: andreja@gkos.hr

Dina Kraljić, redovni član
Matična ustanova: Knjižnica
Email: maticna@kcc.hr

Keti Krpan, redovni član
Matična ustanova: Knjižnice grada Zagreba
Email: keti.krpan@kgz.hr

Blaženka Mavrić Vadlja, redovni član
Matična ustanova: Gradska knjižnica Samobor
Email: bmvadlja@samobor.hr

Branka Mikačević, pridruženi član
Matična ustanova: Narodna knjižnica "Petar Preradović"
Email: branka.mikacevic@knjiznica-bjelovar.hr

Ivana Molnar, redovni član
Matična ustanova: Gradska knjižnica i čitaonica Virovitica
Email: molnari02@gmail.com

Morana Peranić, redovni član
Matična ustanova: Gradska knjižnica Velika Gorica
Email: moranaper@gmail.com

Marina Šimić, redovni član
Matična ustanova: Gradska knjižnica
Email: msimic@knjiznica-sibenik.hr

Sonja Šimić, redovni član
Matična ustanova: Gradska knjižnica i čitaonica Vinkovci
Email: sonja@gkvk.hr

Anita Spevec, pridruženi član
Matična ustanova: Knjižnice grada Zagreba
Email: anita.spevec@kgz.hr

Vjeruška Štivić, predsjednica
Matična ustanova: Narodna knjižnica “Petar Preradović” Bjelovar
Email: vjeruska.stivic@knjiznica-bjelovar.hr

Matea Žilić, pridruženi član
Matična ustanova: Gradska knjižnica Slavonski Brod
Email: matea.zilic@gksb.hr

- -
- - -
- -
  pravne napomene  |   uredništvo  |   webmaster  |   autorsko pravo © HKD, 2002
- -
- - -
- w3c_wai w3c_css w3c_html -