2. okrugli stol za osobe s posebnim potrebama

Mjesto održavanja: 16.05.2005 -

Poštovani,

zadovoljstvo nam je pozvati Vas na 2. okrugli stol za osobe s posebnim potrebama s temom Pismenost i čitanje u javnim knjižnicama i građa lagana za čitanje u organizaciji Komisije za knjižnične usluge za osobe s posebnim potrebama i Radne grupe za čitanje Hrvatskoga knjižničarskog društva i Nacionalne i sveučilišne knjižnice u Zagrebu.

Formular za prijavu

Ime i Prezime

Ustanova

Potanski broj i mjesto

Molimo da zbog potrebe evidencije sudionika potvrdite dolazak do srijede 11. svibnja 2005.

Okrugli stol održat će se u ponedjeljak 16. svibnja 2005. u Nacionalnoj i sveučilišnoj knjižnici u Zagrebu, Hrvatske bratske zajednice 4, 10 000 Zagreb.

Okrugli stol bit će popraćen promocijom prijevoda dviju publikacija Međunarodnog saveza knjižničarskih društava i ustanova (IFLA) u izdanju Hrvatskoga knjižničarskog društva: "Smjernice za građu laganu za čitanje" i "Smjernice za knjižnične programe opismenjavanja".