IV. Okrugli stol: Knjižnice nacionalnih manjina u RH danas

Mjesto održavanja: Hibridni oblik: Zagreb, Središnja knjižnica Srba u Republici Hrvatskoj, Preradovićeva 18/1, i online. 27.05.2022 -
Organizator: HKD, Radna grupa za knjižnice nacionalnih manjina, Središnja knjižnica Srba RH.

Datum: 27. svibanj 2022.
Vrijeme: 9.30 – 17.00
Tema skupa: Središnje i ostale knjižnice nacionalnih manjina u Republici Hrvatskoj danas. Podteme: knjižnice nacionalnih manjina u zemljama regije – primjeri dobre prakse.

Način rada

• pozvana izlaganja 20 min
  • prijavljena izlaganja 10 min

Rok za prijavu sudjelovanja s izlaganjem: 15. travnja 2022.

Rok za prijavu sudjelovanja bez izlaganja: 6. svibnja 2022.

KOTIZACIJA : 100,00 kn!

Sudionicima, čije će izlaganje biti prihvaćeno, plaća se povratna karta za autobus, odnosno vlak.

Prijava radova
Organizatori pozivaju knjižničare koji žele i imaju što reći o pitanjima iz tematike skupa da prijave svoja izlaganja.
Zainteresirani za izlaganje trebaju poslati sažetke i kratki životopis do 15. travanja 2022. godine na e-mail adresu okruglistol2022@gmail.com
Prijave sažetaka primaju se samo u elektroničkome obliku.

Upute za prijavu sažetka
1. autor(i)
2. naslov rada
3. sažetak (od 250 do 400 riječi, font Times New Roman, veličina 12)
4. ustanova
5. adresa
6. telefon
7. e-pošta

Obavijest o prihvaćenome radu bit će dostavljena elektroničkom poštom do 13. svibnja 2022.

Programsko-organizacijski odbor: Katarina Todorcev Hlača, Snježana Čiča, Goranka Buljan, Siniša Petković, Žolti Rabi

Program sufinancira Ministarstvo kulture i medija RH i Srpsko kulturno društvo „Prosvjeta“

Formular za prijavu

Prijava sudjelovanja