10. okrugli stol za školske knjižnice

Mjesto održavanja: Prva gimnazija Varaždin, Petra Preradovića 14, Varaždin 03.10.2019 -
Organizator: Hrvatsko knjižničarsko društvo - Komisija za osnovnoškolske knjižnice i Komisija za srednjoškolske knjižnice

Suorganizatori: Prva gimnazija Varaždin i Knjižničarsko društvo Varaždinske županije.

Programski odbor: Zorka Renić, Alka Stropnik, Mira Matan i Gordana Šutej

Organizacijski odbor: Dijana Machala, Jasminka Horvatić-Bedenik, Marinela Marčetić, Irena Gotal i Andreja Toljan

Tema okruglog stola: Njegovanje kulturne baštine kroz programe školske knjižnice

10. okrugli stol za školske knjižnice tematski će se baviti predstavljanjem programa i projekata školskih knjižnica iz područja kulturne i javne djelatnosti, suradnjom školskih knjižnica s ustanovama izvan škole, širenjem znanja iz područja korištenja kulturne baštine i promicanja njenih vrijednosti te korištenjem kulturne baštine u školskom kurikulumu.

Skup se održava povodom obilježavanja Međunarodnog mjeseca školskih knjižnica.

Program

Kotizacija: 50,00 kn (obuhvaća: radne materijale, osvježenja, potvrdu o sudjelovanju na skupu)

Uplata kotizacija: Hrvatsko knjižničarsko društvo, Hrvatske bratske zajednice 4, HR 1000 Zagreb,
IBAN HR3423600001101451830 s naznakom "Za 10 okrugli stol". Po primljenoj uplati HKD će izdati račun i poslati ga na navedenu adresu.

Rok za prijavu za sudjelovanje s izlaganjem je do 15. srpnja 2019. godine.
Prijava izlaganja
Ako bude više prijava, Programski odbor pridržava pravo odabira.

Rok za prijavu nazočnosti bez izlaganja je do 30. rujna 2019. godine.
Prijava sudjelovanja