9. okrugli stol za knjižnične usluge za osobe s posebnim potrebama

Mjesto održavanja: Zagreb, Gradska knjižnica 12.10.2012 -
Organizator: Komisija za knjižnične usluge za osobe s posebnim potrebama i Komisija za čitanje Hrvatskoga knjižničarskog društva
Suorganizator: KGZ - Gradska knjižnica

Tema okruglog stola:
Darovita djeca i mladi u knjižnici i knjižnica za darovitu djecu i mlade,

Na okruglom stolu bit će govora o mogućnostima promicanja čitanja i poboljšanja knjižničnih usluga za darovitu djecu. Cilj skupa je pokazati kako knjižnica može biti za njih ugodno i motivirajuće okruženje.
Govorit će se o zakonskim i podzakonskim aktima o odgoju i obrazovanju darovitih učenika. Osim toga bit će riječi o iskustvu knjižnica u radu s darovitom djecom i mladima te će se predstaviti programi udruga koje se bave darovitom djecom.

Preliminarni program

Formular za prijavu

Zbog popunjenja kapaciteta prostora, prijave za okrugli stol su zatvorene.
Pozvani gosti i predstavnici medija mole se da izvrše prijavu putem e-pošte na adresu: hkd@hkdrustvo.hr.
Zahvaljujemo na razumijevanju.

Članovi Programskog i organizacijskog odbora: Dunja Marija Gabriel (moderator), Ljiljana Sabljak (moderator), Davorka Semenić-Premec, Amelija Žulj