5. okrugli stol: Knjižnice i suvremeni menadžement

Mjesto održavanja: Rijeka, Trsat - Sveučilišni kampus, Sveučilišna avenija 4 zgrada Filozofskog fakulteta, prizemlje, dvorana 006 22.03.2013 -
Organizator: Komisija za upravljanje HKD; Suorganizatori: Knjižničarsko društvo Rijeka, Gradska knjižnica Rijeka; Sveučilišna knjižnica Rijeka

Komisija za upravljanje Hrvatskoga knjižničarskog društva, u suorganizaciji s Knjižničarskim društvom Rijeka, Gradskom knjižnicom Rijeka i Sveučilišnom knjižnicom Rijeka, organizira 5. Okrugli stol Knjižnice i suvremeni menadžment s temom Kako i zašto biti vidljiviji i prisutniji.

Očekujemo zanimljiva pozvana izlaganja te dinamičnu i konstruktivnu raspravu. Pozvani su svi zainteresirani. Nema kotizacije!

Materijali i izlaganja

Izvješće i zaključci

Formular za prijavu

Prijava sudjelovanja

Ime:

Prezime:

Ustanova:

Adresa:

Tel/Fax:

KOTIZACIJA : BEZ KOTIZACIJE !

Molimo Vas da prijavite sudjelovanje  što je moguće prije,  kako zbog ograničenog broja mjesta, tako i zbog printanja radnih materijala, najkasnije do  petka 15. ožujka 2013. godine.