Otvorena virtualna vrata Hrvatskog knjižničarskog društva (21.05.2020)

Prigodom obilježavanja 80. obljetnice osnutka Hrvatskoga knjižničarskog društva, tijekom 2020. godine Hrvatsko knjižničarsko društvo organizira program Otvorenih virtualnih vrata Hrvatskog knjižničarskog društva.

Program Otvorenih virtualnih vrata HKD-a organiziran je putem otvorenih sjednica na daljinu stručnih tijela HKD-a, a program omogućuje sudionicima da se upoznaju s radom ove najznačajnije strukovne knjižničarske udruge, njezinim aktivnostima, postignućima te da saznaju više o mogućnostima suradnje u okviru radih stručnih tijela.

• Prvi u nizu otvorenih sastanaka na daljinu održat će Radna grupa za društvene medije Hrvatskoga knjižničarskog društva u utorak, 26. svibnja 2020. u 10 sati.

Pozivaju se svi zainteresirani da se pridruže otvorenoj sjednici Radne grupe za društvene medije HKD-a te saznaju više o djelovanju Radne grupe za društvene medije HKD-a, njezinim aktivnostima, članovima te planovima za budućnost. Sudjelovanje je potrebno prijaviti do ponedjeljka, 25.5.2020. do 16 sati putem online prijavnice.