• Novosti
  • / 15. Okrugli stol za školske knjižnice: Uloga/utjecaj digitalne tehnologije/umjetne inteligencije na korisnike školskih knjižnica

Mjesto i vrijeme održavanja: Strojarska tehnička škola Osijek, 11. listopada 2024.
Organizator: Hrvatsko knjižničarsko društvo – Sekcija za školske knjižnice
Suorganizatori: Društvo knjižničara Slavonije, Baranje i Srijema, Strojarska tehnička škola Osijek

Metode (provedbe): Stručna predavanja, rasprava i iskustva dobre prakse.

Izlaganja primjera dobre prakse, kao i sudjelovanje bez izlaganja, možete prijaviti putem obrasca za prijavu.

Kotizacija:

Rana kotizacija (uplata do 15. rujna 2024.) Članovi: 15 EUR Ostali: 20 EUR
Puna kotizacija (uplata nakon 15. rujna 2024.) Članovi: 20 EUR Ostali: 25 EUR

Rokovi:
2. 9. 2024. rok za slanje sažetaka za sve predavače (pozvane, primjeri dobre prakse)
6. 9. 2024. povratna obavijest prijavljenima
4. 10. 2024. rok za slanje prezentacije
15. 9. 2024. rok za prijavu sudjelovanja uz ranu kotizaciju

Uz 15. okrugli stol bit će priređen i objavljen e-zbornik s člancima koje će predavači moći napisati na temelju svojih izlaganja.

Rok za predaju članaka za objavu u zborniku: 30.11. 2024.

Povratak na novosti
»