- -
Naslovnica
-
Hrvatsko knjižničarsko društvo  en English language
-
zaglavlje
-  
- -
Pretraživanje
HKD web
Internet (Google)



IFLA EBLIDA NSK UNESCO     
Facebook Facebook Facebook
-
stranica za ispis stranica za ispis obavijesti      česta pitanja      plan stranica      kontakt
kalendar događanja      skupovi      dokumenti      izdanja      linkovi
HKD  //  Stručna tijela  //  Komisija za katalogizaciju  //  Članovi
Uvod       Plan i program       Članovi       Dokumenti i linkovi
Komisija za katalogizaciju

Članovi


Željka Aleksić, zamjenica predsjednice u mandatu 2014.-2016.
Matična ustanova: Znanstvena knjižnica Zadar
Adresa: Ante Kuzmanića 3, Zadar
Email: zeljka.aleksic@zkzd.hr

Ana Barbarić, zamjenica predsjednice u mandatima 2010.-2012. i 2012.-2014.
Matična ustanova: Filozofski fakultet, Odsjek za informacijske i komunikacijske znanosti, Katedra za bibliotekarstvo
Adresa: Ivana Lučića 3, Zagreb
Email: abarbari@ffzg.hr

Tanja Buzina
Matična ustanova: Nacionalna i sveučilišna knjižnica u Zagrebu
Adresa: Hrvatske bratske zajednice 4, Zagreb
Email: tbuzina@nsk.hr

Ivana Dorotić Malič, pridružena članica
Matična ustanova: Sveučilišna knjižnica Rijeka
Adresa: Dolac 1, Rijeka
Email: idorotic@svkri.hr

Elza Erdelji
Matična ustanova: Nacionalna i sveučilišna knjižnica u Zagrebu
Adresa: Hrvatske bratske zajednice 4, Zagreb
Email: elza.erdelji@gmail.com

Vesna Hodak, predsjednica u mandatima 2012.-2014. i 2014.-2016.
Matična ustanova: Nacionalna i sveučilišna knjižnica u Zagrebu
Adresa: Hrvatske bratske zajednice 4, Zagreb
Email: vhodak@nsk.hr

Ana Knežević Cerovski, pridružena članica
Matična ustanova: Nacionalna i sveučilišna knjižnica u Zagrebu
Adresa: Hrvatske bratske zajednice 4, Zagreb
Email: acerovski@nsk.hr

Iva Kolak
Matična ustanova: Sveučilišna knjižnica u Splitu
Adresa: Ruđera Boškovića 31, Split
Email: iva.kolak@svkst.hr

Petra Pancirov, pridružena članica
Matična ustanova: Nacionalna i sveučilišna knjižnica u Zagrebu
Adresa: Hrvatske bratske zajednice 4
Email: ppancirov@nsk.hr

Nikolina Papić, pridružena članica
Matična ustanova: Gradska knjižnica Rijeka
Adresa: M. Gupca 23, Rijeka
Email: nikolina.papic@gkri.hr

Petra Petrović, zamjenica predsjednice
Matična ustanova: Pravni fakultet u Zagrebu
Adresa: Zagreb
Email: petra.petrovic@pravo.hr

Diana Polanski, predsjednica u mandatima 2008.-2010. i 2010.-2012.
Matična ustanova: Gradska knjižnica, KGZ
Adresa: Starčevićev trg 6, Zagreb
Email: diana.polanski@kgz.hr

Helena Predojević, pridružena članica
Matična ustanova: Knjižnice grada Zagreba, Gradska knjižnica
Adresa: Starčevićev trg 6, Zagreb
Email: helena.predojevic@kgz.hr

Robert Ravnić, predsjednik u mandatima 2004.-2006. i 2006.-2008.
Matična ustanova: Nacionalna i sveučilišna knjižnica u Zagrebu
Adresa: Hrvatske bratske zajednice 4, Zagreb
Email: rravnic@nsk.hr

Vikica Semenski, predsjednica
Matična ustanova: Gradska knjižnica, KGZ
Adresa: Stračevićev trg 6, Zagreb
Email: vikica.semenski@gmail.com

Tomica Vrbanc
Matična ustanova: Nacionalna i sveučilišna knjižnica u Zagrebu
Adresa: Hrvatske bratske zajedice 4, Zagreb
Email: tvrbanc@nsk.hr

- -
- - -
- -
  pravne napomene  |   uredništvo  |   webmaster  |   autorsko pravo © HKD, 2002
- -
- - -
- w3c_wai w3c_css w3c_html -