HKD  //  Skupovi  //  Skupovi u zemlji  //  Sadržajna obrada i klasifikacija građe u dječjoj knjižnici
Sadržajna obrada i klasifikacija građe u dječjoj knjižnici

Mjesto održavanja: Zagreb, Medveščak, Zvonimirova 17. 29.03.2019
Organizator: Hrvatsko knjižničarsko društvo - Komisija za knjižnične usluge za djecu i mladež i Komisija za klasifikaciju i predmetno označivanje te Knjižnice grada Zagreba - Knjižnica Medveščak

Stručni skup „Sadržajna obrada i klasifikacija građe u dječjoj knjižnici“ tematski će se baviti sadržajnom obradom, klasifikacijom i signiranjem građe te smještajem građe u dječjoj knjižnici.
Program će biti sastavljen od uvodnih izlaganja, razmjene dobre prakse i rasprave. Predviđena su četiri uvodna izlaganja pozvanih domaćih i stranih predavača, stručnjaka iz područja knjižničarstva i informacijskih znanosti.
Primjeri dobre prakse obuhvatit će predstavljanje primjera sadržajne obrade, klasifikacije i signiranja građe te smještaja građe u dječjoj knjižnici.

Rok za prijavu za sudjelovanje s izlaganjem je do 15. veljače 2019. godine putem e-formulara.

Rok za prijavu nazočnosti bez izlaganja je do 22. ožujka 2019. godine putem e-formulara.

Informacije o skupu, programu i prijavi sudionika te konačni cjeloviti program bit će dostupni tijekom ožujka 2019. godine na mrežnim stranicama.