HKD  //  Skupovi  //  Skupovi u zemlji  //  4. okrugli stol Komisije za statistiku i pokazatelje uspješnosti u knjižnicama Hrvatskog knjižničarskog društva "Vrednovanje knjižnica: razvoj poslovanja utemeljenog na dokazima"

Mjesto održavanja: Zagreb, Nacionalna i sveučilišna knjižnica u Zagrebu, seminarska dvorana na polukatu 25.05.2018
Organizator: Hrvatsko knjižničarsko društvo - Komisija za statistiku i pokazatelje uspješnosti u knjižnicama i Nacionalna i sveučilišna knjižnica u Zagrebu.

Programski i organizacijski odbor: Aleksandra Pikić, Goranka Mitrović, Kristina Krpan i Evgenia Arh

Teme:

• Sustavi za prikupljanje knjižnične statistike i vrednovanje poslovanja knjižnica putem pokazatelja uspješnosti
  • Kvaliteta knjižnične/ih usluge/a i zadovoljstvo korisnika
  • Vrednovanje znanstvene produktivnosti

Ciljane skupine

• knjižničari svih vrsta knjižnica
  • predstavnici Državnog zavoda za statistiku

Cilj okruglog stola:
Upoznavanje sudionika s primjerima dobrih praksi, iskustvima i izazovima uspostave sustava za prikupljanja statistički podataka i pokazatelja uspješnosti poslovanja knjižnica te mogućnostima različitih metoda vrednovanja.

Ovaj okrugli stol otvoren je za sudjelovanje bez kotizacije, a svi zainteresirani mogu se prijaviti do 21. svibnja 2018. putem mrežnog obrasca.

Program okrugloga stola

Skup se održava uz novčanu potporu Ministarstva kulture Republike Hrvatske.

Formular za prijavu

Prijava sudjelovanja