HKD  //  Obavijesti  //  2. Okrugli stol: „Knjižnice za druge i drugačije“
2. Okrugli stol: „Knjižnice za druge i drugačije“ (14.07.2017)

Stručni skup na temu „Knjižnice za druge i drugačije“ oslanja se na iskustvo u radu narodnih i manjinskih knjižnica, kvalitetu razrađenih programa i projekata i želi potaknuti sve narodne knjižnice da u skladu s europskim dosezima poštivanja prava svih manjina, prihvaćaju i proširuju svoja pozitivna iskustva u radu s posebnim skupinama korisnika, kao što su pripadnici nacionalnih manjina, novonastale etničke skupine, doseljenici ili azilanti.

Mjesto održavanja: Pula, Gradska knjižnica i čitaonica Pula.
Organizatori: Hrvatsko knjižničarsko društvo, Radna grupa za manjinske knjižnice, Gradska knjižnica i čitaonica Pula.
Datum: 06. prosinca 2017.
Vrijeme: 10.00 – 17.30

Rok za prijavu sudjelovanja s izlaganjem: 30. listopada 2017.
Rok za prijavu sudjelovanja bez izlaganja: 20. studeni 2017.
Kotizacije NEMA (opširnije)