Prijedlog kandidata za predsjednika Hrvatskoga knjižničarskog društva u mandatnom razdoblju 2016.-2018. (13.07.2016)

Knjižničarsko društvo Sisačko-moslavačke županije kao kandidata za predsjednika Hrvatskoga knjižničarskog društva u mandatnom razdoblju 2016.-2018. predložilo Dunju Holcer, knjižničarsku savjetnicu.

Opširnije u dokumentima:

Prijedlog Knjižničarskog društva Sisačko-moslavačke županije

Zapisnik s Redovne Izborne skupštine Knjižničarskog društva Sisačko-moslavačke županije

Izvadak iz Zapisnika s 11. sjednice Glavnog odbora HKD-a

Dunja Holcer:

- Životopis  i radna biografija

- Plan rada kandidata za predsjednika HKD-a u razdoblju od 2016. do 2018. godine