Prijedlog Pravilnika o sudjelovanju Hrvatskoga knjižničarskog društva u radu IFLA-e i izboru kandidata za pojedina stručna tijela IFLA-e (21.09.2011)

Radna skupina u sastavu Edita Bačić, Ana Barbarić, Lea Lazzarich i Ivanka Stričević izradila je prijedlog Pravilnika o sudjelovanju Hrvatskoga knjižničarskog društva u radu IFLA-e i izboru kandidata za pojedina stručna tijela IFLA-e.

Prijedlog je razmatran na 5. sjednici Stručnog odbora Hrvatskoga knjižničarskog društva, održanoj 19. rujna 2011.g., gdje su usuglašeni određeni stavovi.
Prijedlog Pravilnika upućuje se na javnu raspravu, koja će trajati zaključno do 31. listopada 2011. godine. Primjedbe slati na e-mail adresu Hrvatskoga knjižničarskog društva hkd@nsk.hr.