"Omoguru čita za đake i na daljinu"- program Kampanje "I ja želim čitati" u Noći knjige (22.04.2020)

Ove godine Nacionalna kampanja za osobe s teškoćama čitanja i disleksijom "I ja želim čitati!" kojoj je organizator Hrvatsko knjižničarsko društvo nastavlja sa svojim aktivnostima u Noći knjige. Pripremljen je virtualni program. Prilagođen je izvanrednim uvjetima u kojima trenutno svi živimo i radimo. Program će biti predstavljen pod nazivom "Omoguru čita za đake i na daljinu". U suradnji s brandom Omoguru i logopedinjom Majom Peretić organizirano je prikazivanje virtualnog predavanja o primjeni Omoguru alata. Korištenje ovog alata olakšava, poboljšava i potiče čitanje kod osoba s disleksijom i ostalim teškoćama čitanja.