- -
Home page
-
Hrvatsko knjižničarsko društvo  hr Hrvatski jezik
-
zaglavlje
-  
- -
Search
CLA website
Internet (Google)



IFLA EBLIDA NSK UNESCO     
Facebook Facebook Facebook
-
Printable View Printable View news      FAQ      site map      contact
      seminars and conferences      documents      publications      links
HKD  //  Professional bodies  //  Komisija za katalogizaciju  //  Members
Introduction       Members       Documents and links
Komisija za katalogizaciju

Members


Željka Aleksić
Matična ustanova: Znanstvena knjižnica Zadar
Address: Ante Kuzmanića 3, Zadar
Email: zeljka.aleksic@zkzd.hr

Ana Barbarić
Matična ustanova: Filozofski fakultet, Odsjek za informacijske i komunikacijske znanosti, Katedra za bibliotekarstvo
Address: Ivana Lučića 3, Zagreb
Email: abarbari@ffzg.hr

Tanja Buzina
Matična ustanova: Nacionalna i sveučilišna knjižnica u Zagrebu
Address: Hrvatske bratske zajednice 4, Zagreb
Email: tbuzina@nsk.hr

Ivana Dorotić Malič
Matična ustanova: Sveučilišna knjižnica Rijeka
Address: Dolac 1, Rijeka
Email: idorotic@svkri.hr

Elza Erdelji
Matična ustanova: Nacionalna i sveučilišna knjižnica u Zagrebu
Address: Hrvatske bratske zajednice 4, Zagreb
Email: elza.erdelji@gmail.com

Vesna Hodak
Matična ustanova: Nacionalna i sveučilišna knjižnica u Zagrebu
Address: Hrvatske bratske zajednice 4, Zagreb
Email: vhodak@nsk.hr

Ana Knežević Cerovski
Matična ustanova: Nacionalna i sveučilišna knjižnica u Zagrebu
Address: Hrvatske bratske zajednice 4, Zagreb
Email: acerovski@nsk.hr

Iva Kolak
Matična ustanova: Sveučilišna knjižnica u Splitu
Address: Ruđera Boškovića 31, Split
Email: iva.kolak@svkst.hr

Petra Pancirov
Matična ustanova: Nacionalna i sveučilišna knjižnica u Zagrebu
Address: Hrvatske bratske zajednice 4
Email: ppancirov@nsk.hr

Nikolina Papić
Matična ustanova: Gradska knjižnica Rijeka
Address: M. Gupca 23, Rijeka
Email: nikolina.papic@gkri.hr

Petra Petrović
Matična ustanova: Pravni fakultet u Zagrebu
Address: Zagreb
Email: petra.petrovic@pravo.hr

Diana Polanski
Matična ustanova: Gradska knjižnica, KGZ
Address: Starčevićev trg 6, Zagreb
Email: diana.polanski@kgz.hr

Helena Predojević
Matična ustanova: Knjižnice grada Zagreba, Gradska knjižnica
Address: Starčevićev trg 6, Zagreb
Email: helena.predojevic@kgz.hr

Robert Ravnić
Matična ustanova: Nacionalna i sveučilišna knjižnica u Zagrebu
Address: Hrvatske bratske zajednice 4, Zagreb
Email: rravnic@nsk.hr

Vikica Semenski
Matična ustanova: Gradska knjižnica, KGZ
Address: Stračevićev trg 6, Zagreb
Email: vikica.semenski@gmail.com

Tomica Vrbanc
Matična ustanova: Nacionalna i sveučilišna knjižnica u Zagrebu
Address: Hrvatske bratske zajedice 4, Zagreb
Email: tvrbanc@nsk.hr

- -
- - -
- -
  terms of use  |   editorial board  |   webmaster  |   copyright © HKD, 2002
- -
- - -
- w3c_wai w3c_css w3c_html -