- -
Home page
-
Hrvatsko knjižničarsko društvo  hr Hrvatski jezik
-
zaglavlje
-  
- -
Search
CLA website
Internet (Google)



IFLA EBLIDA NSK UNESCO     
Facebook Facebook Facebook
-
Printable View Printable View news      FAQ      site map      contact
      seminars and conferences      documents      publications      links
HKD  //  About us  //  Awards  //  
Recipients of Kukuljevic's Charter

Assembly
Recipients

Jubilean 20 CLA anniversary
25.11.1968.
Zagreb
  dr. Vinko Antić
dr. Dana Čučković
Branka Hergešić
Vilma Juričić
Ante Kitarović
dr. Elza Kučera
Marija Malbaša
dr. Vjekoslav Maštrović
Vanda Milčetić
Jelka Mišić
Vladimir Pavlinić
Matko Rojnić
Eva Verona
Višnja Vuković

Jubilean 30 CLA anniversary
14.12.1978.
Zagreb
  Vjera Bendiš
dr. Tatjana Blažeković
Stanka Bručić-Dvoršak
Branka Furlan - posmrtno
Šime Jurić
Lidija Kačić
dr. Ljerka Markić-Čučuković
mr. Mira Mikačić
Hrvoje Morović
Marko Orešković

22. regular
22.6.1979.
Osijek
  dr. Josip Badalić
Vera Bonifačić
Marija Cetina
dr. Pavao Galić
dr. Tomislav Jakić
Vera Mudri-Škunca
dr. Aleksandar Stipčević

23. regular
28.5.1981.
Varaždin
  Antun Lastrić
Branko Tomečak
 

Jubilean
40. CLA anniversary
25.11.1988.
Zagreb
  Neda Anzulović
mr. Dušanka Čanković
mr. Nada Gomerčić
Zlatko Keglević
Anica Molnar
Dubravko Štiglić
Katica Tadić

30. regular
27.9.1996.
Primošten
  mr. Dubravka Bošnjak
mr. Ljubica Duić-Jovanović
mr. Vera Erl
mr. Dubravka Kunštek
Aleksandra Malnar
dr. Đurđa Mesić - posmrtno
Višnja Šeta
Mate Šikić
mr. Srna Vuković-Mottl


31. regular
15.10.1998.
Zadar
  dr.sc. Tatjana Aparac-Jelušić
Fila Bekavac-Lokmer
dr.sc. Aleksandra Horvat
Anka Katić-Crnković
Ljubica Radman
dr.sc. Dora Sečić
mr.sc. Dubravka Stančin-Rošić
dr.sc. Josip Stipanov
Danica Subašić
Mirjana Šokota

32. regular
60. CLA anniversary
23.9.2000.
Lovran
  Dorica Blažević
Davorka Laća-Bastić
Tatjana Nebesny
Silva Pavlinić
Đurđa Zorko

33. regular
27.9.2002.
Daruvarske toplice
  dr.sc. Kata Ivić
dr.sc. Jelka Petrak
Marija Šegota-Novak
Ivan Pehar
dr.sc. Mirna Willer

34. regular
23.9.2004.
Šibenik
 

Jasna Jednačak
Marijan Kraš

mr.sc. Ljiljana Sabljak
Branka Solina

35. regular
28.9.2006.
Plitvička jezera
 

Alemka Belan-Simić
Anica Grošinić
Dragutin Katalenac

mr.sc. Dijana Sabolović-Krajina
mr. Jadranka Stojanovski

36. regular
2.10.2008.
Pula
 

mr. sc. Tinka Katić
Ilija Pejić

mr. sc. Ivanka Stričević

 


37. regular
30.9.2010.
Tuheljske Toplice
 

Edita Bačić
Zdenka Sviben

Milivoj Zenić
dr.sc. Daniela Živković


38. regular
27.9.2012.
Osijek
 

mr. sc. Lorenka Bučević-Sanvincenti

mr. sc. Tamara Krajna


39. regular
16.10.2014.
Split
 

mr.sc. Jelica Leščić
dr.sc. Zagorka Majstorović


Marijana Mišetić
Milka Šupraha-Perišić
Ivana Vladilo


41. regular
13.10.2016.
Primošten
 

Ranka Javor
dr. sc. Mikica Maštrović
dr. sc. Marina Mihalić


mr. sc. Davorka Pšenica,
dr. sc. Marina Vinaj


43. regular
11.10.2018.
Opatija
 

Hela Čičko
Sanja Galic
Tina Gatalica

mr.sc. Blaženka Peradenić-Kotur
mr.sc. Irena Pilaš


- -
- - -
- -
  terms of use  |   editorial board  |   webmaster  |   copyright © HKD, 2002
- -
- - -
- w3c_wai w3c_css w3c_html -